Aktualności Starogardzkiego Klubu Biznesu

PFR zaprasza małe i średnie firmy do udziału w bezpłatnym Badaniu Dojrzałości Innowacyjnej

Szanowni Państwo,

W imieniu zespołu Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR), serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w Badaniu Dojrzałości Innowacyjnej. PFR stworzył w tym celu dedykowane narzędzie diagnostyczno – doradcze, oceniające poziom dojrzałości innowacyjnej przedsiębiorstwa w kilku obszarach: rozwój innowacji, cyfryzacja i transformacja energetyczna.

Dlaczego warto skorzystać?

Badanie Dojrzałości Innowacyjnej pozwala na dokonanie diagnozy obszarów, które warto rozwijać w firmie. Wyniki przeprowadzonego badania ułatwią zarządzającym swoimi przedsiębiorstwami wybrać i wdrożyć odpowiednie instrumenty wspierające budowanie przewag konkurencyjnych. Usługa jest w całości bezpłatna.

Jak zgłosić firmę do BDI?

Aby zgłosić firmę do badania (duża lub MŚP) należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Badanie polega na wypełnieniu ankiet dostępnych online w 3 obszarach: innowacyjności, cyfryzacji i transformacji energetycznej. Po wysłaniu formularza, firma otrzymuje zestaw ankiet do wypełnienia.

Efekty działań innowacyjnych

Według danych z 2020 r., jakich dostarcza raport „Monitoring innowacyjności polskich przedsiębiorstw”, firmy widzą szereg korzyści z innowacyjnej działalności. Wśród pozytywnych efektów wprowadzonych udoskonaleń wskazują przede wszystkim poprawę jakości obsługi klienta, zwiększenie zdolności dostosowania się do wymogów klientów, podniesienie jakości usług, zwiększenie wydajności pracy i pozyskanie nowych klientów.

Więcej informacji dostępnych tutaj.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości oferowanej przez PFR.

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl