Orzeł Pomorski dla Ciecholewski-Wentylacje!

Za nami wspaniała gala podsumowująca plebiscyt Orzeł Pomorski zorganizowana przez Wydawnictwo Prasowe Edytor, wydawcę Magazynu Pomorskiego.

Podczas uroczystości w Gdyni wyróżniono statuetkami głównie pomorskich przedsiębiorców. Miło nam poinformować, że tytuł Laureata Laureatów otrzymał Zbigniew Ciecholewski, właściciel i prezes zarządu firmy Ciecholewski-Wentylacje z Koźmina w gminie Skarszewy, którego do tego tytułu zarekomendował Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, Poseł na Sejm RP Kazimierz Smoliński.

– Pan Zbigniew Ciecholewski dał się poznać nie tylko jako doskonały przedsiębiorca, szef firmy zatrudniającej ok. 500 osób, ale także jako dobry człowiek. Na co dzień wspiera bowiem wiele organizacji, jak na przykład Caritas Diecezji Pelplińskiej – podkreślił Kazimierz Smoliński.

Laureat Laureatów nie krył wzruszenia. Podkreślił, że ta nagroda jest dowodem na to, że otacza się wśród dobrych ludzi, którzy go na co dzień wspierają i uważają, że powinien odnosić takie właśnie sukcesy.
Na koniec otrzymał wiele gratulacji, m.in. od Elżbiety Rembiasz, wiceprezes Starogardzkiego Klubu Biznesu – Związku Pracodawców, która reprezentowała naszą organizację na gali.

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl