Spotkanie SKB-ZP z Władzami Miasta Starogard Gdański

20 czerwca 2024


📍 Miejsce: Restauracja Strzelnica Starogard Gdański

20 czerwca 2024 roku Zarząd Starogardzkiego Klubu Biznesu, przedsiębiorcy, członkowie komisji rewizyjnej i przedstawiciele Sądu koleżeńskiego spotkali się z prezydentami miasta Starogard Gdański. Celem spotkania było omówienie dotychczasowej i przyszłej współpracy w szczególności w zakresie kwestii społecznych, gospodarczych oraz planowanych inwestycji na najbliższe lata. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, choć nie brakowało emocji, co świadczy o zaangażowaniu obu stron w przyszłość miasta.

W spotkaniu uczestniczyli:

  • Janusz Stankowiak – Prezydent Miasta Starogard Gdański,
  • Maciej Kalinowski – Zastępca Prezydenta Miasta ds. Społecznych,
  • Tadeusz Błędzki – Zastępca Prezydenta Miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych.

Podczas dyskusji podsumowano dotychczasową współpracę władz miasta z SKB-ZP oraz przedstawiono plany na przyszłość, które obejmują szereg inwestycji mających na celu rozwój infrastruktury miejskiej i wspieranie lokalnej przedsiębiorczości. Współpraca między SKB-ZP a władzami miasta daje nadzieję na dynamiczny rozwój Starogardu Gdańskiego, co jest obiecującym sygnałem dla mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców.

Dodatkowo, podczas spotkania Zarząd jednogłośnie przegłosował przyjęcie nowego członka, Pana Wojciecha Wójciaka, który jest specjalistą w zakresie komunikacji i bezpieczeństwa przy zastosowaniu szeroko pojętej telefonii komórkowej na zasięgach Polkomtel Sp. z o.o..

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za owocne rozmowy i zaangażowanie. 🌟

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl