Jubileusz 60-lecia firmy SAMBOR S.A.

Szanowni Przedsiębiorcy,

Społeczeństwo, w tym przedsiębiorcy, jesteśmy świadkami i uczestnikami w wyjątkowo burzliwym i trudnym okresie polityczno – gospodarczym. Przedsiębiorcy z reguły są optymistami, podnoszą się szybko „z kolan” i patrzą w przyszłość, rozwijając swoje firmy, pokonując wszelkie trudności, przeszkody.

  • Jubileusz 60-lecia firmy SAMBOR S.A.

Pod koniec września br., Członek SKB-ZP firma Sambor SA obchodziła uroczyście jubileusz 60-lecia. Prezes Zarządu tejże firmy Mariusz Szwarc w wyjątkowy sposób docenił załogę, w tym kadrę menedżerską, partnerów, kooperantów oraz współpracujących przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń.

Starogardzki Klub Biznesu- Związek Pracodawców także dołożył cegiełkę do rozwoju Sambora S.A. za co dostał podziękowania. Prezes SKB-ZP złożyła życzenia, pogratulowała przedsiębiorczości i wzniosła toast za Prezesa oraz załogę. Zaproszeni goście na stojąco zaśpiewali tradycyjne „100 lat”. Gratulacji i życzeń dla Jubilata nie było końca.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życząc dalszego rozwoju firmy i jej pracowników a także dalszych, pozytywnych relacji z Klubem Biznesu.

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl