Debata „Kierunki i wyzwania transformacji cyfrowej pomorskich MŚP” 9 listopada 2022r. od godz. 10:00 do 12:30

Jak usprawnić lub automatyzować procesy w firmie? Jak zwiększyć bezpieczeństwo w sieci? Jak korzystać z otwartych danych? To pytania, z którymi zmierzą się zaproszeni eksperci.

Już 9 listopada 2022 r. od godz. 10:00 do 12:30 będzie można posłuchać dyskusji na temat transformacji cyfrowej pomorskich firm.

Dowiesz się, jakie możliwości dają nam najnowsze technologie ICT w obliczu cyfrowych i ekologicznych zmian i jak można je usprawnić.

Część I – Przedstawienie potencjału pomorskich instytucji oraz firm w zakresie ICT i ekotechnologii, w tym prezentacja inicjatyw, projektów i planów, związanych z cyfryzacją przedsiębiorstw w ramach EDIH – Prezentacja 15 min.

Część II – Debata na temat możliwości, jakie dają cyfryzacja i otwarte dane dla rozwoju regionu, szczególnie w aspekcie zielonej transformacji. Podjęcie próby zidentyfikowania tego, co jest potrzebne lub jakie mechanizmy należałoby wdrożyć, aby usprawnić transformację cyfrową gospodarki w kierunku zwiększenia produktywności, pracooszczędności, redukcji śladu węglowego, cyberbezpieczeństwa czy otwartych danych – w oparciu o doświadczenia zgromadzonych ekspertów.

  • Uczestnicy debaty

Moderator: Stanisław Szultka – dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Zaproszeni goście:

Agnieszka Kukalowicz – CEO & Co-founder Qtravel.ai

Piotr Janczyk – CEO & Founder Bilander Group

Grzegorz Borowski – Co-Founder & CEO Infoshare

Radosław Wika – dyrektor Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.

Łukasz Kulas – koordynator Centrum Technologii Cyfrowych Politechniki Gdańskiej, członek Rady Klastra Interizon

Tomasz Mrowiec – członek zarządu F44

Więcej informacji o wydarzeniu: https://gospodarka.pomorskie.eu/debata-cyfryzacja/ i  https://digitalfestival.pl/wydarzenia/kierunki-i-wyzwania-transformacji-cyfrowej-pomorskich-msp/

Debata odbędzie się w ramach Digital Festival, największej edukacyjno-technologicznej inicjatywie w Polsce, która otwiera świat nowych technologii dla wszystkich bez względu na wiek https://digitalfestival.pl/    

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl