Aktualności Starogardzkiego Klubu Biznesu

Misja gospodarcza WindEnergy Hamburg 26-29.09.2022 r.

Zapraszamy przedsiębiorców z branży morskiej do udziału w Misji gospodarczej – WindEnergy Hamburg w dniach 27-30.09.2022 r.

WindEnergy Hamburg to wydarzenie, w czasie którego ponad 1250 firm z 40 krajów prezentuje swoje innowacje i rozwiązania powiązane z morską i lądową energetyką wiatrową. Targom towarzyszą sesje konferencyjne z udziałem najwyższej rangi ekspertów, zajmujących się aktualnymi i kluczowymi tematami branży.

Po raz pierwszy częścią WindEnergy Hamburg  będzie H₂ EXPO & CONFERENCE – międzynarodowe wydarzenie poświęcone gospodarce wodorowej – miejscee spotkań wszystkich osób zaangażowanych w wytwarzanie, dystrybucję lub wykorzystanie zielonego wodoru.

Dlaczego warto tam być?

To doskonała okazja do poznania technologii, projektów oraz firm  związanych z przemysłem energetycznym, przyjrzenia się trendom i przyszłości sektora, a także spotkania z kluczowymi interesariuszami branży i nawiązania kontaktów cennych biznesowych.

Co oferujemy:

  • Wstęp na konferencję WindEnergy Hamburg
  • Spotkania z ekspertami branży morskiej i niemieckimi przedsiębiorstwami
  • Przejazd autokarem Gdańsk – Hamburg– Gdańsk oraz transfer na miejscu
  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem
  • Możliwość́ nawiązania ciekawych kontaktów z firmami i organizacjami z całego sektora morskiego

Wkład własny:

Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów: 648,78 PLN (kwota netto) + VAT od wkładu własnego i dofinansowania zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23.08.2022 r. do godz. 12:00

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl