Spotkanie integracyjne 2022 nad jeziorem przy muzyce.

27 czerwca 2022

Nad Jeziorem Niedackim odbyło się spotkanie integracyjne zorganizowane przez zarząd SKB-ZP. Zaproszeni zostali wszyscy członkowie klubu wraz z osobami towarzyszącymi. Była to doskonała okazja do pogłębienia relacji oraz zawarcia nowych znajomości. Nie zabrakło atrakcji i miłych niespodzianek.

W Ośrodku Wypoczynkowym Twardy Dół odbyło się Spotkanie Integracyjne Członków SKB-ZP. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób. Każdy uczestnik mógł liczyć na smaczne jedzenie, tańce, dobrą zabawę i ciekawe konkursy z nagrodami.

Według uczestników, takie spotkania integracyjne są bardzo ważne. – Jestem tutaj po raz pierwszy na spotkaniu integracyjnym w Twardym Dole, ale mam nadzieję, że będę mógł uczestniczyć w podobnych wydarzeniach częściej. Takie spotkania są doskonałą okazją do bliższego poznania i dobrej zabawy.

Przedsiębiorcy jak zresztą wszyscy uwielbiają kontakt z innymi ludźmi. To powoduje, że zarząd stara się zawsze, aby mieli możliwość wymiany informacji i wspólnego spędzania czasu. Pandemia nas zamknęła w naszych domach i firmach, trochę za bardzo oddaliliśmy się od siebie, teraz to wszystko nadrabiamy, cieszymy się bardzo, że mamy możliwość uczestniczenia w spotkaniach, które nas wszystkich zbliżają – powiedział Bartosz Grochowski – członek zarządu SKB-ZP.

Spotkanie upłynęło w imprezowej atmosferze i wzajemnej życzliwości.

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl