Podsumowanie współpracy w 2021 r.

Posiedzenie Zarządu SKB-ZP kończące rok 2021 odbyło się z udziałem zaproszonych gości: Prezydenta Miasta Starogard Gd. Janusza Stankowiaka oraz Zastępców Prezydenta Tadeusza Błędzkiego i Macieja Kalinowskiego. Celem spotkania było podsumowanie współpracy oraz określenie kontynuacji działań w roku 2022. Prezydenci odnieśli się do ważnych dla środowiska aktualnie realizowanych inwestycji publicznych jak i planowanych w roku przyszłym. Nie pozostawiono także odpowiedzi na zapytanie o długo oczekiwaną obwodnicę Starogardu i ochronę środowiska.

Członkowie Zarządu – Przedsiębiorcy podziękowali Prezydentom za przychylność, za zrozumienie trudnej sytuacji w jakiej znajdują się przedsiębiorcy, zwłaszcza niektórych branż oraz za wsparcie, bowiem przeciągająca się pandemia daje się we znaki wszystkim a jej skutki w największym gospodarczym i finansowym wymiarze ponoszą przedsiębiorcy. Wszech obecne wzrosty cen nośników (paliwa, energia) jak i brak rąk do pracy oraz wprowadzone restrykcje Covid-owe powodują niepokój, dezorganizacje i niepewność „jutra”.

Spotkanie było także okazją do złożenia wzajemnie życzeń świąteczno-noworocznych.

Obawy przedsiębiorców przed „Polskim Ładem”

  • Ustawa „Polski Ład” to ponad 700 stron przepisów. Jak się w tym odnaleźć, dostosować, wdrożyć i przestrzegać w przedsiębiorstwie spędza sen z powiek wszystkim przedsiębiorcom. Dlatego też SKB-ZP wychodząc naprzeciw swoim Członkom zaprosiło na spotkanie z przedsiębiorcami Kancelarię Prawną Mentzen, profesjonalnego Doradcę Podatkowego, która 16.12.2021 przekaże zainteresowanym najbardziej istotne kwestie oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania związane z „Polskim Ładem”.

Przejdź do formularza kontaktowego

Starogardzki Klub Biznesu
ul. Kościuszki 27/12
83-200 Starogard Gdański

+48 58 56 306 21

skb@skb.org.pl